+48 604 636 246
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
Facebook
Twój koszyk

Polityka Prywatności

Polityka prywatności serwisu internetowego Versaprint

 1. Zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej RODO), a także innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych, zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy serwisu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.
 2. Każdy Użytkownik serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Każdy Użytkownik Serwisu ma prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu
 3. Administratorem danych osobowych Użytkowników serwisu jest TMT agencja reklamowa, drukarnia cyfrowa, studio graficzne Tomasz Bryczkowski, ul. Mariańska 51A, 16-100 Sokółka
 4.  W naszym serwisie zbieramy od Użytkowników następujące dane osobowe:
 • imię i nazwisko – podczas składania zamówienia, niezbędne do składania zamówień oraz kontaktu;
 • adres zamieszkania lub adres firmy – do wysyłki zamówionego towaru;
 • nr telefonu – dane służące do kontaktu w sprawie realizacji zleceń;
 • adres email – za pośrednictwem adresu email wysyłane jest potwierdzenie zamówienia oraz ewentualny kontakt;
 1. Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
 • dokonując zakupu w Sklepie należy podać dane służące do zidentyfikowania Kupującego;
 • rejestracja w bazie Klientów jest dobrowolna, dane przechowywane są w bazie, aby umożliwić i ułatwić zakupy w Sklepie.
 1. Jeżeli Użytkownik wyraził na to zgodę, podany przez niego adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych wyłącznie przez administratora. Udzielona przez Użytkownika zgoda może być w każdym czasie cofnięta.